;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan veror me rripa shume praktik dhe lehtesisht i kombinueshem me cdo aksesor. Material shume cilesor dhe vjen ne disa nuanca ngjyrash. Mund t'a vishni me atlete apo sandale, sipas deshires. Masat ne dispozicion jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62849

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan veror me rripa shume praktik dhe lehtesisht i kombinueshem me cdo aksesor. Material shume cilesor dhe vjen ne disa nuanca ngjyrash. Mund t'a vishni me atlete apo sandale, sipas deshires. Masat ne dispozicion jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.