;

Kimono Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kimono per femra. Kaq i domosdoshem gjate sezonit te plazhit qe te dukeni sa me bukur dhe moderne. Me nje dizanj te vecante plot stil me printe palmash dhe leopardi. Vjen ne ngjyra te ndryshme dhe me lidhese ne pjesen e belit. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62848

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Rroba Banje

Kontakt

Shperndaje

Kimono per femra. Kaq i domosdoshem gjate sezonit te plazhit qe te dukeni sa me bukur dhe moderne. Me nje dizanj te vecante plot stil me printe palmash dhe leopardi. Vjen ne ngjyra te ndryshme dhe me lidhese ne pjesen e belit. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.