;

Kostum Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv per meshkuj "Tommy Hilfiger" me tshirt ne ngjyre te bardhe/te zeze + tuta te shkurtra ne ngjyre te zeze. Shume praktike dhe cilesore. Material pambuku. Masat ne gjendje jane: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #62833

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv per meshkuj "Tommy Hilfiger" me tshirt ne ngjyre te bardhe/te zeze + tuta te shkurtra ne ngjyre te zeze. Shume praktike dhe cilesore. Material pambuku. Masat ne gjendje jane: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.