;

Dispenser Per Pije

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Dispenser për pije të ndryshme i përbërë nga 2 kavanoza dhe stendë metalike të qëndrueshme. Kavanozat e vecantë janë të bërë nga qelq i cilësisë së lartë, ku secili ka kapacitet deri në 3.8 litra. I shkëlqyeshëm për t'u përdorur në festa të ndryshme në natyre apo në ambjente të mbyllura si: ditëlindje, pikniqe, dasma etj. Shumë e lehtë për t'u pastruar. Dimensionet: 37cm x 33cm x 15cm. Nuk rekomandohet për lëngje të nxehta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dispenser për pije të ndryshme i përbërë nga 2 kavanoza dhe stendë metalike të qëndrueshme. Kavanozat e vecantë janë të bërë nga qelq i cilësisë së lartë, ku secili ka kapacitet deri në 3.8 litra. I shkëlqyeshëm për t'u përdorur në festa të ndryshme në natyre apo në ambjente të mbyllura si: ditëlindje, pikniqe, dasma etj. Shumë e lehtë për t'u pastruar. Dimensionet: 37cm x 33cm x 15cm. Nuk rekomandohet për lëngje të nxehta.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.