;

Set Pirunjsh

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 pirunj shumë cilesore që mund t'i shtoni në kompletin tuaj të serviseve. Të shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm, hotele, restorante etj. Bërë nga material inoxi me cilësi të lartë i cili siguron shëndetin tuaj, rezistent ndaj ndryshkut. Sipërfaqja e lëmuar dhe lustrimi i pasqyrës i bën këto pirunj të shkëlqejnë gjithmonë. Këto pirunj ushqimi kanë një peshë dhe gjatësi të përshtatshme dhe komode për tu mbajtur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 pirunj shumë cilesore që mund t'i shtoni në kompletin tuaj të serviseve. Të shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm, hotele, restorante etj. Bërë nga material inoxi me cilësi të lartë i cili siguron shëndetin tuaj, rezistent ndaj ndryshkut. Sipërfaqja e lëmuar dhe lustrimi i pasqyrës i bën këto pirunj të shkëlqejnë gjithmonë. Këto pirunj ushqimi kanë një peshë dhe gjatësi të përshtatshme dhe komode për tu mbajtur.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.