;

Tenxhere dhe Kullese 2n1

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere me kullese 2 ne 1. Gatuani fusilit, linguinit ose spagetit tuaja të preferuara si një profesionist italian. Mund të përdoret gjithashtu si një tenxhere për të gatuar oriz, perime dhe ushqime të tjera. Me sitë të lëvizshme nuk do të ketë më makarona në lavaman dhe gishtërinj të djegur. Afërsisht me kapacitet 5 litra, është bërë prej çeliku të fortë, rezistent ndaj ndryshkut. I përshtatshëm për të gjitha pllakat e sobes (përfshirë induksionin).
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere me kullese 2 ne 1. Gatuani fusilit, linguinit ose spagetit tuaja të preferuara si një profesionist italian. Mund të përdoret gjithashtu si një tenxhere për të gatuar oriz, perime dhe ushqime të tjera. Me sitë të lëvizshme nuk do të ketë më makarona në lavaman dhe gishtërinj të djegur. Afërsisht me kapacitet 5 litra, është bërë prej çeliku të fortë, rezistent ndaj ndryshkut. I përshtatshëm për të gjitha pllakat e sobes (përfshirë induksionin).

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.