;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni per makine, ne modelin XO - C60. Siguron mbështetje te qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine. Stabilitet i larte, rrotullim 360 grade për lehtësi navigimi. Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat. Mund te instalohet mbi kroskot/xham por dhe tek grila e ventilatorit. Me dimensionet: 110 x 110 x 95mm dhe ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni per makine, ne modelin XO - C60. Siguron mbështetje te qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine. Stabilitet i larte, rrotullim 360 grade për lehtësi navigimi. Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat. Mund te instalohet mbi kroskot/xham por dhe tek grila e ventilatorit. Me dimensionet: 110 x 110 x 95mm dhe ne ngjyre te zeze.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.