;

Karikues Me Wireless

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Karikues me wireless per celularin, modeli XO- CX004. Pajisja vendoset ne prize ndersa celulari duhet te vendoset ne qender te pajisjes dhe te vendoset wi-fi on. Per te perdorur kete karikues duhet te keni nje celular qe lejon karikimin me wireless. Fuqia 15W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues me wireless per celularin, modeli XO- CX004. Pajisja vendoset ne prize ndersa celulari duhet te vendoset ne qender te pajisjes dhe te vendoset wi-fi on. Per te perdorur kete karikues duhet te keni nje celular qe lejon karikimin me wireless. Fuqia 15W.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.