;

Kufje Gaming

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • XO GE-02 janë kufje për lojtarët. Pajisur me një kabllo të gjatë, me kontroll të volumit dhe një mikrofon të veçantë që do të ndihmojë në kontakt me lojtarët e tjerë. Për më tepër, LED-të e integruara do të shtojnë më shumë efekte argëtimi. Dalje usb dhe dy dalje AUX per mikrofon dhe Speaker.
Sasia
Raporto

Kodi: #62650

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

XO GE-02 janë kufje për lojtarët. Pajisur me një kabllo të gjatë, me kontroll të volumit dhe një mikrofon të veçantë që do të ndihmojë në kontakt me lojtarët e tjerë. Për më tepër, LED-të e integruara do të shtojnë më shumë efekte argëtimi. Dalje usb dhe dy dalje AUX per mikrofon dhe Speaker.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.