;

Inverter Makine

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Inverter makine ideal per karikimin e produkteve te ndryshme dixhitale, teknologji e larte dhe e sigurt. Performanca e lartë e shpërndarjes së nxehtësisë, mbrojtja nga mbingarkesa dhe tensioni i larte. I dizenjuar me nje ventilator ftohes te shkalles se larte, ventilatori rrotullohet automatikisht kur është i ndezur. Kur temperatura është e lartë, shpejtësia e rrotullimit te ventilatorit është e lartë. Materiali: Aliazh alumini. Fuqia: 800 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Inverter makine ideal per karikimin e produkteve te ndryshme dixhitale, teknologji e larte dhe e sigurt. Performanca e lartë e shpërndarjes së nxehtësisë, mbrojtja nga mbingarkesa dhe tensioni i larte. I dizenjuar me nje ventilator ftohes te shkalles se larte, ventilatori rrotullohet automatikisht kur është i ndezur. Kur temperatura është e lartë, shpejtësia e rrotullimit te ventilatorit është e lartë. Materiali: Aliazh alumini. Fuqia: 800 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.