;

Mbajtese celulari per tavoline

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtës telefoni/tableti qe vendoset ne tavoline, por gjithashtu mund te mbyllet dhe te merret me vete kudo. I mirë-menaxheshem dhe i lehtë për t'a vendosur ne cdo ambjent. Dizajn që mbron nga gërvishtja dhe parandalon rënien e telefonit tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtës telefoni/tableti qe vendoset ne tavoline, por gjithashtu mund te mbyllet dhe te merret me vete kudo. I mirë-menaxheshem dhe i lehtë për t'a vendosur ne cdo ambjent. Dizajn që mbron nga gërvishtja dhe parandalon rënien e telefonit tuaj.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.