;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtësi i telefonit Kink Kong modeli 2, me induksion graviteti. I mirë-menaxheshem dhe i lehtë për tu vendosur apo për t'u hequr. Dizajn lëkure 3D për të mbrojtur nga gërvishtja dhe parandaluar rënien e telefonit tuaj. Mund te vendoset ne xham ose ne kroskot dhe mund të rrotullohet 360 grade, është i sigurt dhe i përshtatshëm për ta përdorur gjatë ngasjes.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtësi i telefonit Kink Kong modeli 2, me induksion graviteti. I mirë-menaxheshem dhe i lehtë për tu vendosur apo për t'u hequr. Dizajn lëkure 3D për të mbrojtur nga gërvishtja dhe parandaluar rënien e telefonit tuaj. Mund te vendoset ne xham ose ne kroskot dhe mund të rrotullohet 360 grade, është i sigurt dhe i përshtatshëm për ta përdorur gjatë ngasjes.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.