;

Makineri per mbylljen e qeseve

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makineri per mbylljen e qeseve me bateri. Makineri e cila sherben per mbylljen e qeseve apo cantave tuaja ne te cilat mund te ruani ushqime apo sende vetjake qe nuk kane nje zinxhire me ane te te cilit te mbyllen. Ai siguron nje mbyllje totale te qeseve apo cantave te hapura njesoj sikur te kishin nje zinxhire mbylles. Mund ta vendosni ne funksion menjëherë pasi ta ngrohni paraprakisht per 3 minuta. Ideale per perdorim shtepiak, dyqane ushqimore apo edhe per pune industriale. E pershtatshme per mbylljen e te gjitha llojeve te canatave apo qeseve.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makineri per mbylljen e qeseve me bateri. Makineri e cila sherben per mbylljen e qeseve apo cantave tuaja ne te cilat mund te ruani ushqime apo sende vetjake qe nuk kane nje zinxhire me ane te te cilit te mbyllen. Ai siguron nje mbyllje totale te qeseve apo cantave te hapura njesoj sikur te kishin nje zinxhire mbylles. Mund ta vendosni ne funksion menjëherë pasi ta ngrohni paraprakisht per 3 minuta. Ideale per perdorim shtepiak, dyqane ushqimore apo edhe per pune industriale. E pershtatshme per mbylljen e te gjitha llojeve te canatave apo qeseve.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.