;

Qese plastike për mbeturina

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Qese plastike për mbeturina. Material me cilësine me të lartë, i sigurt, miqësor me mjedisin, i fortë dhe i qëndrueshëm. Vijne ne ngjyra te ndryshme: e verdhë, jeshile, blu, vjollcë, e zezë. 1 rulo permban 30 qese me gjatesi 52cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Qese plastike për mbeturina. Material me cilësine me të lartë, i sigurt, miqësor me mjedisin, i fortë dhe i qëndrueshëm. Vijne ne ngjyra te ndryshme: e verdhë, jeshile, blu, vjollcë, e zezë. 1 rulo permban 30 qese me gjatesi 52cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.