;

Peshore Elektronike Personale

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Të gjithë duam të kontrollojmë peshën tonë, të mbajmë trupat tanë të shëndetshëm dhe të bukur. Peshorja Smart Lenovo HS11 tani mund ta bëni tuajen me një cmim të mrekullueshëm. Me një dizajn të sofistikuar dhe ekranin LED, vetëm personi në peshore mund të shohë peshën e tij dhe askush që kalon aty ose qëndron afer nuk do të jetë në gjendje ta shikojë. Peshorja skanon një listë të plotë të aspekteve të ndryshme të trupit tuaj, nga pesha e trupit e deri në përqindjen e yndyrës trupore. Për të qenë të saktë, lenovo HS11 skanon 13 matje të trupit tuaj, kështu që ju të dini gjithçka për shendetin tuaj. Të dhënat dërgohen përmes Bluetooth, të cilin çdo telefon e ka të disponueshëm. Peshorja Smart Lenovo HS11 është bërë për të gjurmuar më lehtë humbjen ose shtimin e peshës tuaj. Dizajni i përsosur, material i qëndrueshëm dhe i fortë, me një ekran LCD i ndritshëm që tregon qartë të gjithë informacionin e nevojshëm. Me peshë 1.5kg dhe me dimensione 280 mm x 260 mm x 23 mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #61518

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Të gjithë duam të kontrollojmë peshën tonë, të mbajmë trupat tanë të shëndetshëm dhe të bukur. Peshorja Smart Lenovo HS11 tani mund ta bëni tuajen me një cmim të mrekullueshëm. Me një dizajn të sofistikuar dhe ekranin LED, vetëm personi në peshore mund të shohë peshën e tij dhe askush që kalon aty ose qëndron afer nuk do të jetë në gjendje ta shikojë. Peshorja skanon një listë të plotë të aspekteve të ndryshme të trupit tuaj, nga pesha e trupit e deri në përqindjen e yndyrës trupore. Për të qenë të saktë, lenovo HS11 skanon 13 matje të trupit tuaj, kështu që ju të dini gjithçka për shendetin tuaj. Të dhënat dërgohen përmes Bluetooth, të cilin çdo telefon e ka të disponueshëm. Peshorja Smart Lenovo HS11 është bërë për të gjurmuar më lehtë humbjen ose shtimin e peshës tuaj. Dizajni i përsosur, material i qëndrueshëm dhe i fortë, me një ekran LCD i ndritshëm që tregon qartë të gjithë informacionin e nevojshëm. Me peshë 1.5kg dhe me dimensione 280 mm x 260 mm x 23 mm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.