;

Kullese enesh

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbani enët tuaja më të organizuara dhe në mënyrën më efikase duke përdorur këtë kullesë të qëndrueshme enësh. Dizajn elegant me material prej druri dhe plastik, anti-ndryshk, jo-toksik dhe i sigurt, duke i dhënë kuzhinës tuaj një pamje më moderne. Dizenjuar në mënyrë të përsosur për më shumë hapësirë. Përfshin sirtarin e lëvizshëm plastik dhe I lehtë për tu pastruar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbani enët tuaja më të organizuara dhe në mënyrën më efikase duke përdorur këtë kullesë të qëndrueshme enësh. Dizajn elegant me material prej druri dhe plastik, anti-ndryshk, jo-toksik dhe i sigurt, duke i dhënë kuzhinës tuaj një pamje më moderne. Dizenjuar në mënyrë të përsosur për më shumë hapësirë. Përfshin sirtarin e lëvizshëm plastik dhe I lehtë për tu pastruar.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.