;

Set Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set veror per femra, kanatiere me pjesen e shpines te zbuluar + fund te gjate me te care ne njeren kembe. Shume trendy me detaje qe e bejne akoma me te vecante. Material elastik qe shkon sipas formave te trupit tuaj. Ne ngjyren e zeze dhe te kuqe. Masat e disponueshme: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #61467

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Set veror per femra, kanatiere me pjesen e shpines te zbuluar + fund te gjate me te care ne njeren kembe. Shume trendy me detaje qe e bejne akoma me te vecante. Material elastik qe shkon sipas formave te trupit tuaj. Ne ngjyren e zeze dhe te kuqe. Masat e disponueshme: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.