;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtëse magnetike celulari për makine. Montimi inovator magnetik i telefonit në makinën tuaj, tanimë vjen me siguri dhe qendrueshmeri 100%. Me 6 magnet të fortë të integruar, mbajtësi i telefonit magnetik mban të sigurt çdo smartphone, pavarësisht nga veshtiresitë e rrugës ku ndodheni. Rrotullohet 360 dhe nuk pengon në asnjë moment shikimin tuaj gjatë ngasjes së makinës.
Sasia
Raporto

Kodi: #61056

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtëse magnetike celulari për makine. Montimi inovator magnetik i telefonit në makinën tuaj, tanimë vjen me siguri dhe qendrueshmeri 100%. Me 6 magnet të fortë të integruar, mbajtësi i telefonit magnetik mban të sigurt çdo smartphone, pavarësisht nga veshtiresitë e rrugës ku ndodheni. Rrotullohet 360 dhe nuk pengon në asnjë moment shikimin tuaj gjatë ngasjes së makinës.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.