;

Kostum per meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per meshkuj Prada. Me 2 pjese: bluze + tuta te shkurtra.Material shume i rehatshem dhe cilesor. Ngjyrat: bluza e bardhe, tutat te zeza.Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #60858

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum per meshkuj Prada. Me 2 pjese: bluze + tuta te shkurtra.Material shume i rehatshem dhe cilesor. Ngjyrat: bluza e bardhe, tutat te zeza.Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.