;

Vrasese mushkonjash

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ideuar per femije, i sigurt dhe super eficent deri ne 15 meter katror.Fuqia 4 W, Tensioni 110V-240V.Deri ne 400 ore pune.
Sasia
Raporto

Kodi: #60825

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ideuar per femije, i sigurt dhe super eficent deri ne 15 meter katror.Fuqia 4 W, Tensioni 110V-240V.Deri ne 400 ore pune.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.