;

Jumpsuit per femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jumpsuit per femra, dizanj kaq i bukur dhe elegant. Material cilesor dhe i rehatshem. Me detaje te vecanta me kopsa dhe te cara ne kembe. Ne ngjyre pana, te kuqe dhe te zeze. Masat: S-M-L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jumpsuit per femra, dizanj kaq i bukur dhe elegant. Material cilesor dhe i rehatshem. Me detaje te vecanta me kopsa dhe te cara ne kembe. Ne ngjyre pana, te kuqe dhe te zeze. Masat: S-M-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.