;

Kapes per mushkonja

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kapes per mushkonja Kanglipu. Pa rrezatim, nuk eshte i demshem per shendetin dhe nuk ben asnje lloji zhurme. I pershatshem me te gjitha portat e USB, i vogel dhe i thjeshte ne perdorim. I terheq mushkonjat me ane te dritave Led.
Sasia
Raporto

Kodi: #60708

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kapes per mushkonja Kanglipu. Pa rrezatim, nuk eshte i demshem per shendetin dhe nuk ben asnje lloji zhurme. I pershatshem me te gjitha portat e USB, i vogel dhe i thjeshte ne perdorim. I terheq mushkonjat me ane te dritave Led.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.