;

Elektrik Dore

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik dore 2 ne 1: COB LED( suporton 4 modalitete te ndryshme drite) + T6 LED( suporton 3 modalitete). I shkelqyer per tu perdorur ne zona me distanca te largeta. Materiali: plastike + metal icilesise se larte. I rikarikueshem, fishe USB. Dizajn kunder rreshkitjes dhe lageshtise. Permasa: 23.7 x 4.2 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #60661

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektrik dore 2 ne 1: COB LED( suporton 4 modalitete te ndryshme drite) + T6 LED( suporton 3 modalitete). I shkelqyer per tu perdorur ne zona me distanca te largeta. Materiali: plastike + metal icilesise se larte. I rikarikueshem, fishe USB. Dizajn kunder rreshkitjes dhe lageshtise. Permasa: 23.7 x 4.2 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.