;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese celulari per makine. Siguron mbeshtetje te qendrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni. Mund ta vendosni ne xhamin e makines ose ne kroskot. Per ekrane 3.5-6.1 inch. Mund te rrotullohet 360 grade, ka hapesire zgjerimi vertikalisht dhe anash deri në 90 mm gjeresi. E ndertuar nga material silikoni + ABS me cilesi te larte. E disponueshme ne ngjyre te zeze kombinuar me disa ngjyra te tjera.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese celulari per makine. Siguron mbeshtetje te qendrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni. Mund ta vendosni ne xhamin e makines ose ne kroskot. Per ekrane 3.5-6.1 inch. Mund te rrotullohet 360 grade, ka hapesire zgjerimi vertikalisht dhe anash deri në 90 mm gjeresi. E ndertuar nga material silikoni + ABS me cilesi te larte. E disponueshme ne ngjyre te zeze kombinuar me disa ngjyra te tjera.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.