;

Fishe Aux Audio

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Fishe Aux Audio. Modeli: XO- NB121. Pajisur me nderfaqe standarde 3.5 mm per lloje te ndryshme pajisjesh si telefon celular, altoparlant me Bluetooth, kompjuter, etj. Redukton interferencat dhe zhurmat e ndryshme. Material me cilesi shume te larte TPE. Gjatesia: 1 meter.
Sasia
Raporto

Kodi: #60570

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fishe Aux Audio. Modeli: XO- NB121. Pajisur me nderfaqe standarde 3.5 mm per lloje te ndryshme pajisjesh si telefon celular, altoparlant me Bluetooth, kompjuter, etj. Redukton interferencat dhe zhurmat e ndryshme. Material me cilesi shume te larte TPE. Gjatesia: 1 meter.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.