;

Llambe Tavoline

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Led. Ideale per tu vendosur mbi tavoline ne zyre, ne shtepi apo ne tavolinen tuaj te studimit. Drite LED qe lejon tre lloje te ndryshimit te drites se bardhe, drites së verdhe dhe drites se zbehte. Kontrolli i intensitetit të shkëlqimit (me i forte ose me i dobet) Me bateri cilesore, fuqi deri ne 7 W, e rikarikueshme me fishe USB. 24 drita LED. Shume elegante dhe praktike. Mbron syte tuaj. Sherben edhe si mbajtese per smartphone-in apo tablet-in tuaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #60561

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Led. Ideale per tu vendosur mbi tavoline ne zyre, ne shtepi apo ne tavolinen tuaj te studimit. Drite LED qe lejon tre lloje te ndryshimit te drites se bardhe, drites së verdhe dhe drites se zbehte. Kontrolli i intensitetit të shkëlqimit (me i forte ose me i dobet) Me bateri cilesore, fuqi deri ne 7 W, e rikarikueshme me fishe USB. 24 drita LED. Shume elegante dhe praktike. Mbron syte tuaj. Sherben edhe si mbajtese per smartphone-in apo tablet-in tuaj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.