;

Set Filxhane Kafeje

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set filxhane kafeje - perfshin 6 cope me pjatat perkatese ne forme rrethore. Filxhani ne ngjyre te bardhe dhe pjata ne roze te embel e bejne kete set kaq te bukur dhe elegant. Me detaje vijezimesh. Material porcelani i forte dhe i qendrueshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set filxhane kafeje - perfshin 6 cope me pjatat perkatese ne forme rrethore. Filxhani ne ngjyre te bardhe dhe pjata ne roze te embel e bejne kete set kaq te bukur dhe elegant. Me detaje vijezimesh. Material porcelani i forte dhe i qendrueshem.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.