;

Mbajtese Enesh per kuzhinen

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ndihmon ne sistemimin e kuzhines suaj. Mund te mbani shume pjata, luge, pirunj apo gota njeherazi dhe kuzhina juaj do jete gjithmone e rregullt. Me bazament plastike te cilesise te larte. Mund te perdoret si horizontalisht, ashtu edhe vertikalisht.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ndihmon ne sistemimin e kuzhines suaj. Mund te mbani shume pjata, luge, pirunj apo gota njeherazi dhe kuzhina juaj do jete gjithmone e rregullt. Me bazament plastike te cilesise te larte. Mund te perdoret si horizontalisht, ashtu edhe vertikalisht.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.