;

Set me Tava

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set Lexical German, me 3 tava per gatim. Material me veshje guri e cila nuk ngjit ushqimin dhe ruan shijen e tij. Rezistente ndaj temeperaturave te larta. Vijne me 3 permasa te ndryshme perkatesisht: 25 cm, 30 cm, 35 cm. Ngjyre tulle.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set Lexical German, me 3 tava per gatim. Material me veshje guri e cila nuk ngjit ushqimin dhe ruan shijen e tij. Rezistente ndaj temeperaturave te larta. Vijne me 3 permasa te ndryshme perkatesisht: 25 cm, 30 cm, 35 cm. Ngjyre tulle.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.