;

Shporte per dekorim

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shporte per dekorim; Shporte metalike ne pjesen e jashtme dhe e perbere nga fibrat e kokosit ne pjesen e brendshme; E dizenjuar ne menyre te atille qe te perdoret per dekorimin e ambienteve te jashtme, kopeshte, oborre, etj.; ne shtepi dhe restorante; Instalohet fare lehte, mjafton te varet ne mur; Mund te vendosni ne te lule natyrale ose artificiale; Me diameter 30 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #60120

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Shporte per dekorim; Shporte metalike ne pjesen e jashtme dhe e perbere nga fibrat e kokosit ne pjesen e brendshme; E dizenjuar ne menyre te atille qe te perdoret per dekorimin e ambienteve te jashtme, kopeshte, oborre, etj.; ne shtepi dhe restorante; Instalohet fare lehte, mjafton te varet ne mur; Mund te vendosni ne te lule natyrale ose artificiale; Me diameter 30 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.