;

Kostum Sportiv Per Vajza

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv per vajza te vogla me 2 pjese: Tuta + bluze me menge te shkurtra & kapuc. Shume i bukur dhe i vecante, perfekt per stinen! Material pambuku cilesor dhe i rehatshem. Tutat vijne ne ngjyre mustarde, bezhe, roze, kafe e hapur, lejla e hapur dhe pjeper. Per moshat: 5 - 14 vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv per vajza te vogla me 2 pjese: Tuta + bluze me menge te shkurtra & kapuc. Shume i bukur dhe i vecante, perfekt per stinen! Material pambuku cilesor dhe i rehatshem. Tutat vijne ne ngjyre mustarde, bezhe, roze, kafe e hapur, lejla e hapur dhe pjeper. Per moshat: 5 - 14 vjec.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.