;

Stativ per laptop

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Stativ per laptop- dizejnuar per mbajtjen e laptopit tuaj. Material plastike e cilesise se larte, me nivele te rregullueshme per ta pozicionuar ne lartesine e duhur, me kembe qe nuk rreshqasin, ideale per tavolinat e punes.
Sasia
Raporto

Kodi: #60106

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Stativ per laptop- dizejnuar per mbajtjen e laptopit tuaj. Material plastike e cilesise se larte, me nivele te rregullueshme per ta pozicionuar ne lartesine e duhur, me kembe qe nuk rreshqasin, ideale per tavolinat e punes.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.