;

Cante per Make-Up

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Cante per mbajtjen e produkteve te Make Up-it. Me hapesire te mjafueshme per te gjitha produket tuaja, me xhepa te madhesive te ndryshme. Material cilesor. Nje aksesor i domosdoshem per femrat. Shume praktike dhe mund ta merrni kudo me vete.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cante per mbajtjen e produkteve te Make Up-it. Me hapesire te mjafueshme per te gjitha produket tuaja, me xhepa te madhesive te ndryshme. Material cilesor. Nje aksesor i domosdoshem per femrat. Shume praktike dhe mund ta merrni kudo me vete.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.