;

Tapet

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tapet kaq i bukur- Ideal per ta shtruar ne cdo ambient dhome ndenje apo gjumi, me dizenjo moderne, material i bute siper dhe me nje shtrese gomine anti slip poshte, per te mos levizur nga vendi. Dimensione: 180*120 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet kaq i bukur- Ideal per ta shtruar ne cdo ambient dhome ndenje apo gjumi, me dizenjo moderne, material i bute siper dhe me nje shtrese gomine anti slip poshte, per te mos levizur nga vendi. Dimensione: 180*120 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.