;

Set Blender DSP 4 ne 1

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set blender DSP Modeli: KM1004A. Ideal per pergatitjen e superave apo salcave te shijshme, grirjen e ushqimeve dhe rrahjen e brumit dhe vezeve. Me dizajn ergonimik dhe shume te bukur. Kapaciteti i enes se grirjes 500 ml, ndersa i gotes se perzierjes: 600 ml, Fuqia: 800 W. Material celiku inox. Ka 2 nivele shpejtesie.
Sasia
Raporto

Kodi: #60074

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Set blender DSP Modeli: KM1004A. Ideal per pergatitjen e superave apo salcave te shijshme, grirjen e ushqimeve dhe rrahjen e brumit dhe vezeve. Me dizajn ergonimik dhe shume te bukur. Kapaciteti i enes se grirjes 500 ml, ndersa i gotes se perzierjes: 600 ml, Fuqia: 800 W. Material celiku inox. Ka 2 nivele shpejtesie.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.