;

Kosh kuzhine multifunksional

(0 Vleresime)

890 Lekë 990 Lekë (-10%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kosh kuzhine multifunksional; Përdoret si një kosh pastrimi perimesh / frutash / mishi si bord copëtues (ideal për prerje ne feta); E ndertuar nga gome plastike dhe silikonizim me cilësi të lartë; Nuk mban aromat dhe është i sigurt për ushqim. Shumë i qëndrueshëm, nuk do të prishet ose çahet duke ju dhënë shumë vite përdorim. Dizajni qe ka e lejon te paloset në një formë kompakte për të kursyer hapësirë; Me dimensione 15,75 x 11,81 x 5,31 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kosh kuzhine multifunksional; Përdoret si një kosh pastrimi perimesh / frutash / mishi si bord copëtues (ideal për prerje ne feta); E ndertuar nga gome plastike dhe silikonizim me cilësi të lartë; Nuk mban aromat dhe është i sigurt për ushqim. Shumë i qëndrueshëm, nuk do të prishet ose çahet duke ju dhënë shumë vite përdorim. Dizajni qe ka e lejon te paloset në një formë kompakte për të kursyer hapësirë; Me dimensione 15,75 x 11,81 x 5,31 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.