;

Kase Celulari Iphone 7/8/Plus

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Kase Celulari Remax per Iphone 7/8/Plus. Me keto kasa kaq te bukura dhe te vecanta mund te mbroni telefonin tuaj nga gervishtjet dhe demtimet e ndryshme. Vjen ne ngjyrat: e zeze, jeshile, e kuqe dhe e bardhe
Sasia
Raporto

Kodi: #60024

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kasa

Kontakt

Shperndaje

Kase Celulari Remax per Iphone 7/8/Plus. Me keto kasa kaq te bukura dhe te vecanta mund te mbroni telefonin tuaj nga gervishtjet dhe demtimet e ndryshme. Vjen ne ngjyrat: e zeze, jeshile, e kuqe dhe e bardhe

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.