;

Power Bank Remax

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Power Bank Remax Modeli: RPL-32. Fuqia 5000mAh. Karikon telefonin ne mungese te energjise elektrike, deri ne tre cikle karikimi. Power Bank eshte full kur kater pikat jane ne ngjyren blu. Material i gomuar dhe mjaft cilesore. Vjen ne ngjyre jeshile, kafe dhe gri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Power Bank Remax Modeli: RPL-32. Fuqia 5000mAh. Karikon telefonin ne mungese te energjise elektrike, deri ne tre cikle karikimi. Power Bank eshte full kur kater pikat jane ne ngjyren blu. Material i gomuar dhe mjaft cilesore. Vjen ne ngjyre jeshile, kafe dhe gri.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.