;

Set Pjatash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set i kompletuar me 24 pjata, Permban 6 pjatanca te medha + 6 pjata te thella gjelle + 6 pjata te vogla per emblesire + 6 tasa supe, material procelani rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren, ne ngjyre te bardhe me nje dizanj te thjeshte, elegante. Mund te perdoren ne mikrovale.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set i kompletuar me 24 pjata, Permban 6 pjatanca te medha + 6 pjata te thella gjelle + 6 pjata te vogla per emblesire + 6 tasa supe, material procelani rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren, ne ngjyre te bardhe me nje dizanj te thjeshte, elegante. Mund te perdoren ne mikrovale.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.