;

Kosh per detergjent

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kosh plastik per vendosjen e detergjenteve- Ne dizajne te ndryshme dhe shume te bukura per tualetin tuaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #59974

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kosh plastik per vendosjen e detergjenteve- Ne dizajne te ndryshme dhe shume te bukura per tualetin tuaj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.