;

Qese me Vakum

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Qese me vakum, Ideale per udhetimet tuaja qe te paketoni rrobat dhe te reduktoni hapesiren e zene apo nese deshironi te sistemoni dollapin tuaj, Me dimensione 60 * 100 cm. Mund te thithni ajrin me fshese korenti, Zvogelon hapesiren deri 75 %.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Qese me vakum, Ideale per udhetimet tuaja qe te paketoni rrobat dhe te reduktoni hapesiren e zene apo nese deshironi te sistemoni dollapin tuaj, Me dimensione 60 * 100 cm. Mund te thithni ajrin me fshese korenti, Zvogelon hapesiren deri 75 %.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.