;

Set Furcash Per Thonj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Set Furcash Per Thonj me 11 cope - Ideale per te punuar art mbi thonjte tuaj. Furca te trashesive dhe formave te ndryshme, per realizimin e vijave, pikturave apo formave te vecanta mbi thonjte tuaj, sipas preferencave. Mund te perdoren edhe per krijimin e pikave te madhesive te ndryshme. Perfekte për përdorim profesional dhe shtëpiak. Me disa ngjyra te ndryshme. Materiali: Diamant + Metal + Fibër Ngjyra: Silver, gold
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set Furcash Per Thonj me 11 cope - Ideale per te punuar art mbi thonjte tuaj. Furca te trashesive dhe formave te ndryshme, per realizimin e vijave, pikturave apo formave te vecanta mbi thonjte tuaj, sipas preferencave. Mund te perdoren edhe per krijimin e pikave te madhesive te ndryshme. Perfekte për përdorim profesional dhe shtëpiak. Me disa ngjyra te ndryshme. Materiali: Diamant + Metal + Fibër Ngjyra: Silver, gold

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.