;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth JBL Under Armour Modeli: UA37 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ju ben te mundur ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit HD ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Jane fleksible, shume te rehatshme per veshet tuaj. Te pajtueshme me të gjitha pajisjet android ose ios. Koha e punes: Deri ne 5 ore. Koha e karikimit: 2 ore. Distanca e lidhjes: 10m
Sasia
Raporto

Kodi: #59710

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth JBL Under Armour Modeli: UA37 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ju ben te mundur ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit HD ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Jane fleksible, shume te rehatshme per veshet tuaj. Te pajtueshme me të gjitha pajisjet android ose ios. Koha e punes: Deri ne 5 ore. Koha e karikimit: 2 ore. Distanca e lidhjes: 10m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.