;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Me Bluetooth Sony, Modeli: JB59 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Distanca e lidhjes: 10m
Sasia
Raporto

Kodi: #59680

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Me Bluetooth Sony, Modeli: JB59 Kufje cilësore me dizajn të bukur dhe te vecante, që ta merrni muzikën tuaj të preferuar kudo me vete. Prania e mikrofonit ju mundeson edhe telefonatat, ka buton për të kontrolluar zërin dhe për të përfunduar thirrjet. Distanca e lidhjes: 10m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.