;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth Sony Modeli: MDR-XB650BT Me nje dizajn elegant, janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj. Mikrofoni i integruar ju mundëson edhe kryerjen e telefonatave. Materiali super komod per veshet tuaj, tingull i qarte me ekstra bas. Me bateri te rikarikueshme qe zgjat deri ne 30 ore. Distanca e lidhjes: 10m
Sasia
Raporto

Kodi: #59671

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth Sony Modeli: MDR-XB650BT Me nje dizajn elegant, janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj. Mikrofoni i integruar ju mundëson edhe kryerjen e telefonatave. Materiali super komod per veshet tuaj, tingull i qarte me ekstra bas. Me bateri te rikarikueshme qe zgjat deri ne 30 ore. Distanca e lidhjes: 10m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.