;

Kufje Per Lojera

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje per lojera Lenovo Modeli: H401 Keto kufje me fishe 3.5mm jane te prodhuara posacerisht per te apasionuarit pas lojerave. Kabell me gjatesi deri ne 2.2 meter, mikrofon te integruar, performancë e shkëlqyeshme e zërit, me veshje te bute qe qe nuk demton veshet dhe siguron rehati maksimale, pajisur me fishen lidhese qe pershtatet me PS4 / smartphone / PC. Audio me cilesi shume te larte. Diapazoni i frekuencës: 20 HZ
Sasia
Raporto

Kodi: #59631

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje per lojera Lenovo Modeli: H401 Keto kufje me fishe 3.5mm jane te prodhuara posacerisht per te apasionuarit pas lojerave. Kabell me gjatesi deri ne 2.2 meter, mikrofon te integruar, performancë e shkëlqyeshme e zërit, me veshje te bute qe qe nuk demton veshet dhe siguron rehati maksimale, pajisur me fishen lidhese qe pershtatet me PS4 / smartphone / PC. Audio me cilesi shume te larte. Diapazoni i frekuencës: 20 HZ

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.