;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth JBL Modeli: JB55 Me nje dizajn te vecante lekure, janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj.Lejon edhe pergjigjen ndaj telefonatave. Me bateri te rikarikueshme e cila zgjat per rreth 10 ore. Distanca e transmetimit: 10m
Sasia
Raporto

Kodi: #59612

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth JBL Modeli: JB55 Me nje dizajn te vecante lekure, janë kufje që përdorin teknologjinë Bluetooth për të transferuar muzikë nga pajisja juaj.Lejon edhe pergjigjen ndaj telefonatave. Me bateri te rikarikueshme e cila zgjat per rreth 10 ore. Distanca e transmetimit: 10m

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.