;

Kosh per tualet 3 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kosh per tualet 3 ne 1, Koshi i perbere nga material plastike e forte qe pastrohet lehte dhe nga pjesa e unazes metalike qe sherben per te lehtesuar marrjen e furces se tualetit; E paisur me nje kosh plehrash qe eshte i levizshem lehtesisht dhe qe mund t'i nderrohet qesja; Ka edhe vendin e posacem per qeset ose letrat e tualetit; Me dimensione: 19,5 x 11 x 41,2 cm. Kosh mjaft praktik, higjienik dhe qe kursen hapesire.
Sasia
Raporto

Kodi: #59586

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kosh per tualet 3 ne 1, Koshi i perbere nga material plastike e forte qe pastrohet lehte dhe nga pjesa e unazes metalike qe sherben per te lehtesuar marrjen e furces se tualetit; E paisur me nje kosh plehrash qe eshte i levizshem lehtesisht dhe qe mund t'i nderrohet qesja; Ka edhe vendin e posacem per qeset ose letrat e tualetit; Me dimensione: 19,5 x 11 x 41,2 cm. Kosh mjaft praktik, higjienik dhe qe kursen hapesire.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.