;

Projektor Me Yje

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Dëshironi të shikoni yjet e qiellit? Ky projektor me yje ju ndihmon të realizoni ëndrrën tuaj. Mmund t'ju ndihmojë të krijoni një mini qiell me yje te ngjashem me ate real. Projektori eshte i paisur me një llambë inkandeshente me një çelës mekanik. Me dizenjo dhe efekte te ndryshme shumengjyreshe qe do ju befasojne. Nuk është vetëm një dhuratë e mahnitshme për fëmijët, por eshte ideal edhe për të krijuar një surprizë romantike.
Sasia
Raporto

Kodi: #58213

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Dëshironi të shikoni yjet e qiellit? Ky projektor me yje ju ndihmon të realizoni ëndrrën tuaj. Mmund t'ju ndihmojë të krijoni një mini qiell me yje te ngjashem me ate real. Projektori eshte i paisur me një llambë inkandeshente me një çelës mekanik. Me dizenjo dhe efekte te ndryshme shumengjyreshe qe do ju befasojne. Nuk është vetëm një dhuratë e mahnitshme për fëmijët, por eshte ideal edhe për të krijuar një surprizë romantike.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.