;

Furce Pastrimi

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Furce pastrimi, dizanjuar per pastrimin e tastieres, dritareve apo paisjeve te tjera, material plastike, praktik dhe i lehtë për t'u përdorur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce pastrimi, dizanjuar per pastrimin e tastieres, dritareve apo paisjeve te tjera, material plastike, praktik dhe i lehtë për t'u përdorur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.